Konya Cam Balkon M2 Fiyatları İNCE CAM & METAL 175,00 TL
0507
  • ADRES
    Horozluhan Mah. Aksu Sokak. No:8 İnce Cam ve Metal
  • MESAİ SAATLERİ
    08:00 - 21:00
  • 636 2326
İÇERİK HABERLER

Bu yazımızda sizlere duşakabin sistemleri , Cam balkon sistemleri ve Alüminyum doğrama hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Duşakabin Sistemleri ve Fiyatları:

Duşakabin sistemleri temel olarak incelersek iki unsura ayrılmaktadır. Birincisi klasik diktörtgen veya kare şeklinde yapılan duşakabin sistemleri diğeri ise yuvarlak şekilde birincisine göre daha lüx diyebileceğimiz duşakabin sistemleridir. Birinci sistemi daha iyi açıklamamızı isterseniz bütçesel olarak her aileye uygun fiyatlarda olup geniş banyosu olan ailelerin banyo yapıldığı zaman banyonuzun her tarafına su sıçramasını istemiyorsanız birinci duşakabin sistemi tam sizlere göre diyebiliriz. İstediğiniz boy , yükseklik ve ölçüde tasarladığımız duşakabin sistemlerinin montelenmesi maksimum 30 dakika alırken  hemen kullanabilmeniz için en az 24 saat arayla beklemeniz gerekmektedir. İstediğiniz ölçülerde yaptığımız duşakabin sistemlerini slikon yardımı ile banyolarınıza yaptıktan sonra önemle rica olunur ki en az 1 gün banyo yapmamanız gerekmektedir. Çünkü slikonun ıslanması durumunda duşakabin sistemini desteklediği için çabuk aşınır ve bu yüzden tekrar slikon işlemi yapılması gerekebilir. Fakat 1 gün beklediğiniz taktirde hiç bir sorunla karşılaşmaz ve ömür boyu kullanabilirsiniz. İkinci  bir sistem olan yuvarlak duşakabinler daha çok konforuna ve rahatına düşkün müşterilerimizin tercih ettiği bir sistemdir. Bu tip duşakabinlerde suyun ısısını istediğiniz derecede ayarlayabilir , kapınız çaldığında duşakabindeyseniz kapınızı açabilir  ve hatta telefon görüşmelerinizi dahi yapabilirsiniz. Ultra lüx ve konforlu  bu duşakabin sistemlerini tercih eden  aileler her zaman bu duşakabin sisteminden memnun kaldıklarından bahsetmektedirler. Aşağıda ki görseller de her iki duşakabin sistemini de görebilirsiniz.konya cam balkon

 

konya cam balkon 

Cam Balkon Sistemleri:

 

 

Cam Balkon sistemleri  yıllar geçtikçe müşterilerin ilgisini hiç bir an kaybetmeyen aksine her geçen gün cam balkona olan ilginin artmasıyla bir çok firma ve dükkan sahipleri büyük bir rekabete giriştiler. Kimi firmalar cam balkon taktıran müşterilerine çeşitli kampanyalarla hediyeler verirken kimi firmalar da cam balkon metre kare fiyatını düşürerek kampanyalar yapmaktadır.Yaz aylarına girmiş olduğumuzdan dolayı gelen müşterilerde artış olmasından ve Konya cam balkon sistemin de ayriyeten inşaa halinde olan bir çok binaya yerleşecek kişiler dahi şimdiden cam balkon fiyatları arayışına girmiş durumdalar. Kimi firmalar hemen hemen neredeyse mâaliyetine satış yaparken kimi firmalar ise faiş rakamlarla satış yapmaktadır. Peki cam balkonun iyi olduğunu metre kare fiyatına göre mi anlıyacağız? Elbette ki hayır. Bir cam balkon  dükkanına girdiğinizde veya aradığınızda ilk sorunuz metre kare fiyatı değil hangi cam balkon sistemini yaptıklarını sormalısınız. Çünkü şöyle bir durum söz konusu Konya cam balkon sektöründe yığınla cam balkon dükkanı var fakat bu dükkanların hemen hemen %99 u diyebilirizki aynı cam balkon sistemini yapmaktadır. Yani Demontesi hazır halde olan cam balkon sistemlerini sizin evinizin ölçüsüne göre kesip biçip size sunmaktadır. Bu yüzden fiyattan önce cam balkon sisteminin markasını sormalısınız. Örneğin konyada firmalar tarafından en çok tercih edilen cam balkon sistemi vizyon cam balkondur bunu daha sonra raywin cam balkon ve ülker cam balkon devam ettirmektedir. Ayrıca bu vizyon cam balkon vs gibi firmalar sadece cam balkon sisteminin alüminyum tabanını , fitillerini vesaire yapmaktadır. Cam balkonun camlarını başka firma üretmektedir ve sizin gördüğünüz  cam balkon dükkanları bu parçaları bir araya getirerek sizlere sunmaktadır ve bir parçaya getirdiği cam balkon sisteminin en iyi olduğunu diğerlerinin en kötü olduğunu söylerler. Oysaki biz Piyasada en çok tercih edilen cam balkon sistemlerinin hepsini işyerlerimize geldiğiniz takdirde örneklerini size gösterebilir ve beğendiğiniz cam balkon sistemini pazarlık payı dahilinde size en uygun fiyattan yapabiliriz. 

 

 

 


Alüminyum doğrama:

Alüminyum doğrama sistemleri yeni yapılan her binada artık uygulanmaya başlandı. Merdivenlerden çıkarken eski tip demir yerine alüminyum doğramayı tercih eden apartman yöneticileri veya mühendisler alüminyum doğrama tercih etmelerinin sebebini şöyle açıklayabiliriz. Demir doğramaya göre hem daha estetik hem daha güvenilir ayrıca fiyat konusunda da demir doğramaya nazaran daha cazip fiyatları olduğunu söyleyebiliriz.Cam balkonlarınızda,merdivenlerinizde ve çamaşır asacaklarınızda yani kısacası hayatınızın en az bir yerinde olan alüminyum doğrama sistemleri günler geçtikçe hayatımızın her noktasına değineceklerini düşünmekteyiz.Hem estetik hem fiyat konusunda cazip olmasından dolayı sıkça tercih edilmeye başlanan alüminyum doğrama sistemleri firmamız diğer bir çok iç dekerasyon ürünleri gibi alüminyum doğrama da yapmaktadır.Bizimle iletişime geçmeniz dahilin de  toplu iş durumlarında indirim payımız olduğunu unutmayın.

 

 


  

cam balkon konya vizyon cam balkon konya cam balkon konya cam balkon Sayaç