Konya Cam Balkon M2 Fiyatları İNCE CAM & METAL 175,00 TL
0507
 • ADRES
  Horozluhan Mah. Aksu Sokak. No:8 İnce Cam ve Metal
 • MESAİ SAATLERİ
  08:00 - 21:00
 • 636 2326
İÇERİK SAYFALAR
 • 2015-12-17 00:12:16

Cam & Cam nasıl işliyor

camvecam.con neyi nasıl yapar
 

Tüm hizmetlerimiz tek bir merkezden yani camvecam.com tarafından sağlanır. Yaptırdığınız tüm işlerin ücretlendirme, ölçü, montaj, garanti hususları camvecam.com tarafından yapılır.

Örneğin: Evinizi yenileyeceksiniz. Balkonunuza katlanır cam balkon yaptıracak ayrıca pencerelerinizide pvc ile değiştireceksiniz. Mutfağınızada mobilya yaptıracaksınız.Bu konularda uzman olan personelimiz kataloğlar ile ve ürün numuneleri ile belirtilen adrese zamanında gelir ve ölçüleri alır. Neyi nasıl istediğinizi tarif edersiniz. Size bir fiyat teklifi sunulur. Duruma göre yaptırmak isterseniz imalata konulur. Ödemelerinizi ilgili firmalara kredi kartlarına taksitli olarak ödersiniz. Tüm garanti işlerinizde dekometre.com arayarak teknik talepde bulunabilirsiniz. Teknik hizmet ve bakımlar 1 hafta içinde yapılır.

Arıza durumunda kiminle muhattap olacağım

 

Arıza ve teknik bakımlar ülker cam  tarafından sağlanmaktadır. Sipariş numaralarınızı garanti kapsamı için lütfen saklayınız.

Garanti nasıl işler

 

Garantiler süreleri ürün ve hizmete göre değişir genellikle 1-2 yıl teknik garantisi mevcuttur. Garanti süresi biten ürün ve hizmetlerden  servis+işçilik+malzeme ücreti alınır.

Fiyatlarınız sabit mi

 

Fiyatlarımız küçük çaplı işlerde sabittir. Toplu iş veya sürümlü işlerde indirimlerimiz mevcuttur. Fakat bireysel müşterilerimize verdiğimiz fiyat üzerinden pazarlık yapmamız pek münkün değildir.

Ustalar ile ayrı ayrı mı uğraşacağım

 

Hayır tüm hizmetleri camvecam.com üstlenir. camvecam.com Konya ilinde bulunan inşaat sektöründeki ustaların bir araya gelerek kurdukları bir hizmettir. camvecam.com ve ortaksan.com aynı çatıda hizmet vermekte olup ustalar topluluğu diyebiliriz.

Ödeme yöntemleri nasıl
 • 5.000 TL ye kadar peşin yada kredi kartı
 • 5.000 - 10.000 TL arası işleriniz çek, kredi kartı, nakit
 • 10.000 - 25.000 TL arası işleriniz sözleşme ile belirlenir

 

 

cam balkon konya vizyon cam balkon konya cam balkon konya cam balkon Sayaç